Sondaj faaliyetlerimizde yoğun talep alıp çalıştığımız şehirlerden biri Edirne Sondaj bölgesidir. EDİRNE SONDAJ; Enez, Havsa, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Süloğlu, Uzunköprü ilçelerinde sondaj hizmeti vermekteyiz. İşletmemiz Edirne'de ilk olarak 1978 yılında derin su kuyusu açmıştır. Takip edilen yıllarda su sondajı, derin kuyu pompalarıyla yoğun işlere yer verilerek günümüze kadar Edirne ilinde sondaj işlerimiz devam etmektedir.

1997 yılında Edirne ilinde kurumsal sondaj hizmetleri vererek en son teknolojiyle sondaj işleri faaliyetlerimizi sürdürdük. Yerine göre zeminlerde daha iyi işler yapabilmek için 2 farklı sondaj makinesiyle değişik işlere yer verdik. 1. Sondaj makinemiz; oldukça sert zeminde çalışabilmek için hava akımı desteğiyle çalışır. 2. Sondaj makinemiz; çekişli makinedir, 250-370 metrelik derin kuyularda kullandığımız su ve hava rotary makinelerimiz bulunmaktadır.

Edirne Sondaj; Su kuyusu açma, derin su sondajı, hidrojeolojik, jeofizik etüt, yeraltısuyu arama ve kullanma belgeleri alımı, zemin etüt, su sondajı hizmetleri yer almaktadır.