Firmamız ŞAHİN SONDAJ 1977 yılında kurucumuz rahmetli Mustafa Şahin'in kendi römork atölyesinde üretimini yaptığı sondaj makinasıyla faaliyetlerine başlamıştır. İlk sondaj makinasının üretilmesinden itibaren sondaj çalışmaları ŞAHİN ailesinde profesyonelleşilecek meslek grubunu ortaya çıkarmıştır.

 

Firma temsilcimiz NURİ ŞAHİN 35 yıllık tecrübesiyle sondaj faaliyetlerindeki tüm deneyimlerini müşterilerimizle paylaşmakta ve şirketimizin her geçen gün büyüyen hedefleri için gerekli AR-GE çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürmektedir.

 

Yılların bize verdiği deneyimi başta Batı Karadeniz ve Marmara Bölgerinde kazanmış olup günümüz itibariyle Türkiye'nin dört bir yanında faaliyet göstermekteyiz..

 

Sondaj faaliyetlerimizi 2009-2012 yılları arasında ülke sınırları dışınada taşıyarak yeni deneyimler ve becerilerde kazandık. 3 yıl Bulgaristan’daki faaliyetlerimizi yurtiçindeki faaliyetlerimizle birlikte paralel olarak yürüttük.

Yeraltında bulunan su, petrol gibi madenlerin kullanılabilir hale getirilmesini sağlayan sondaj çalışması derin kuyular açarak suyun yüzeye çıkmasını sağlar. Sondajcılıkta başlıca yapılan su sondajı, petrol sondajı işleridir. İstanbul sondaj firmaları Şahin Sondaj, su sondajı, yer altı kuyuları işlerinde hizmetinizdedir.

Genel Müdür

Nuri ŞAHİN

Uzun yıllar sondaj sektöründe deneyimli işler yapan Nuri Şahin, tüm su sondajı konularında tecrübe sahibidir.

Proje Yöneticisi

Fatih ŞAHİN

Fatih ŞAHİN; Sondaj sektöründe uzun zamandır proje hazırlama, uygulama işlerini yürütmüş tecrübeli uzmanımızdır.

Sondör

Ömer Demir

Derin ve artezyen su kuyusu açma, pompa ve sondaj işlerinde uzman personelimizdir.

Sondör

Mustafa Eryiğit

Su kuyusu açma, temizleme, pompa ve sondaj konusunda uzman personelimizdir.