Firmamız ŞAHİN SONDAJ 1977 yılında Mustafa Şahin'in kendi atölyesinde üretimini yaptığı sondaj makinesi ile faaliyetlerine başlamıştır.

İlk sondaj makinasının üretilmesinden itibaren sondaj çalışmaları ŞAHİN ailesinde profesyonelleşme meslek grubunu ortaya çıkarmıştır.

Günümüzde firma temsilcimiz NURİ ŞAHİN 40 yıllık tecrübesiyle sondaj faaliyetlerindeki tüm deneyimlerini müşterilerimizle paylaşmaktadır.

Şahin Sondaj, 1977 yılında su sondajı ve derin kuyu açma alanında faaliyetlerine başlamıştır. Karabük merkezli firmamız, Karabük, Kastamonu, Bartın, Zonguldak, Bolu, Çankırı olmak üzere Batı Karadeniz'in her ilçesinde sondajcılık hizmetleri vermektedir.

Şahin Sondaj; Batı Karadeniz Bölgesi'nin en köklü ve en çok tercih edilen firması olarak 40 yılı aşkın süredir faaliyet gösterdiği sondajcılık alanında tecrübesi ve kaliteli çalışmaları ile güvenilirliğini kanıtlamıştır.

2006 yılından itibaren Trakya, Marmara bölgesi; İstanbul, Çorlu, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne illerinde sondaj faaliyeti göstererek çalışma sahasını büyütmüştür.

Şahin Sondaj, çalışma bölgelerinde, kamu kurumlan, ticari işletmeler ve tarım alanları olan özel şahıslara yeraltı suları kullanımını temin etmeye yönelik sondaj faaliyetleri gerçekleştirmiştir.

Şahin Sondaj, tecrübeli kadrosuyla ihtiyacınız olan suyu yeryüzüne çıkararak, sağlığınıza değer katmakta ve gelecek kuşaklara da doğal su kaynağı temin etmektedir. Su arama isteğinizi bize bildirdikten sonra sizlere her aşamada gerekli bilgi ve desteği veriyoruz.